Projekt wnętrza

Komoda drewniana

Projekt domu jest w stylu retro. Salon wypełniony jest antykami. Możemy tu zauważyc meble wykonane z dębu : duży stół, dwanaście krzeseł, kredens. Podobnie jest w gabinecie, gdzie znajduje się stare dębowe biurko, fotel oraz kanapa ze skóry. Na ścianach wiszą obrazy przodków.

Kuchnia jest duża na środku stoi duży stół, szafki kuchenne wykonane z ciemnego drzewa bukowego. Pod sufitem wiszą patelnie i rondle oraz wianki czosnku i innych suszonych warzyw i ziół. Salon główny wypełniony jest dużą ilością mebli i bibelotów. W oknach wiszą ciężkie zasłony w kwiatowe desenie na podłodze leży gruby wełniany dywan jest tu też kominek. Pokój dziecięcy urządzony jest w jasnych kolorach.

Łóżeczko wykonane jest z metalowej ramy w białym kolorze nad nim rozwieszony jest tiulowy baldachim. Podłoga wykonana z drewna sosnowego. Mebelki również wykonane są z drewna sosnowego pomalowane na kolor biały.

W sypialni głównej znajduje się duże podwójne łóżko z baldachimem w oknach wiszą bordowe zasłony w kwiatowy deseń, na podłodze leży czerwony dywan. Na tarasie przeważają wiklinowe meble: fotele, stół oraz kanapy ze schowkami.

Aranżacja wyposażenia

http://www.mkprzeprowadzki.com/przeprowadzki-gdynia.html