Wizualizacje mebli

łupek elewacje

„Ewa- projekt” to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz prywatnych, której początki sięgają 1994 roku. Stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w wielu ogólnopolskich szkoleniach, targach i konferencjach.

Jako projektanci poszukujemy ciekawych kompozycji, kreujemy funkcjonalne a zarazem oryginalne przestrzenie. Obszarem, na którym najczęściej realizujemy nasze projekty jest Wrocław. Przygotowujemy aranżacje wnętrz mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych, a także biur.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja!

Specjalnie dla Ciebie wykreujemy piękne i niepowtarzalne wnętrze. Nasi profesjonalni architekci wnętrz oferują zarówno projekty wnętrz jak i realizacje projektów „pod klucz” (od kompleksowego projektu, poprzez prace budowlane i wykończeniowe, po wykonanie i montaż autorskich mebli).

Dzięki naszej aranżacji zyskasz niepowtarzalną atmosferę w domu, mieszkaniu, biurze. Z nami Twoje cztery ściany będą praktyczne, oryginalne i piękne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie można zobaczyć nasze projekty w systemie 3D.

Projektowanie trójwymiarowe

deski podłogowe