Design w meblach

sklep elektryczny bydgoszcz osielsko

Firma "Ewa - meb" zajmuje się od 1991 roku kompleksowym wyposażaniem wnętrz domowych począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, dostawę poszczególnych elementów wyposażenia, montaż oraz dekoratorstwo.

Śledzimy najnowsze tendencje we wzornictwie światowym i polskim. Wyszukujemy najciekawsze wzory, w rozsądnych cenach i dobrej jakości. Doradzamy i aranżujemy wnętrza. Jak wiadomo, właściwe umeblowanie gotowego do zamieszkania domu, jest tak samo ważne jak racjonalne rozplanowanie pomieszczeń mieszkalnych na etapie projektowania, gdyż zapewnia wysoki poziom zadowolenia z jego użyteczności, funkcjonalności i stwarza poczucie przytulności.

Nie bez znaczenia są także styl i jakość posiadanych mebli. Te cechy powinny odpowiadać wysublimowanym pragnieniom i oczekiwaniom użytkowników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ciekawe propozycje niżej wymienionych mebli domowych: meble kuchenne, jadalnie, sypialnie, meblościanki, szafy, biurka, stoły, ławy, stoliki, krzesła, komplety wypoczynkowe, zegary.

Projekty dla mebli

http://nelmeble.pl/content/12-meble-kolonialne