Meble dla domu

Firma „Ewa” działa w branży plecionkarskiej od 1992 roku. Podstawową gałęzią naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów z wikliny, dzięki której kontynuujemy wieloletnią tradycję plecionkarską. Nasza firma to nie tylko przedsiębiorstwo przynoszące określone korzyści finansowe, ale przede wszystkim grono ludzi, którzy z pasją realizują nawet najbardziej wyszukane zamówienia.

Należy pamiętać, iż oferowane przez nas produkty są wykonywane ręcznie, tak więc efekt pracy jest niepowtarzalny i bardzo indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych wyrobów była na poziomie mogącym sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy bardzo szeroki asortyment wyrobów wikliniarskich każdego typu, są to zarówno wyroby własne jak i wyplatane według wzorów dostarczanych przez klientów.

Oferujemy wyroby wiklinowe: krzesła, fotele bujane, szafki, kosze, etażerki, stoliki, lustra, parawany, kosze (zakupowe, piknikowe, dla zwierząt, ogrodowe, prezentowe), kufry, bieliźniarki, kwietniki.Poza produkcją wyrobów gotowych, prowadzimy sprzedaż wikliny - surowca do produkcji wikliniarskiej.

Meble biurowe

daszek szklany