Biuro projektowe

zaślepka wypukła do rury

Od najmłodszych lat interesowałam się urządzaniem i projektowaniem wnętrz, ciągle w domu przestawiałam meble i urządzałam pokoje według swoich wizji. Ukończyłam kilka kursów z projektowania i aranżacji wnętrz.

Swoje umiejętności najpierw sprawdziłam na domach swoich znajomych, którym urządziłam domy według własnych pomysłów. W wieku 25 lat postanowiłam założyć firmę zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz. W swojej pracy kieruję się prostotą i funkcjonalnością wnętrz , ale potrafię również słuchać swoich klientów i dostosowywać się do ich bardziej ekstrawaganckich wizji. Moim celem jest pomoc tym, którzy urządzają nowe lub remontują dotychczasowe mieszkanie, dom, biuro, bądź każde inne wnętrze.

Bardzo ważne są dla mnie uwagi i opinie klientów. W swojej pracy wykorzystuję meble i materiały do wyposażenia i wystroju wnętrza znanych i sprawdzonych producentów. Wychodząc naprzeciw swoim obecnym jaki przyszłym klientom założyłam stronę internetową na której można zobaczyć moje gotowe aranżacje.

Wizualizacje wnętrz

usługi remontowe szczecin