Duże mieszkania

learning Polish

Podstawą nowoczesnego wzornictwa mieszkaniowego jest wprowadzenie do pomieszczeń kamienia i betonu. Żeby lekko ocieplić mieszkanie można zamiast szarego betonu użyć cegły w jej naturalnej ciepłej kolorystyce.

Ściany można ozdobić tapetami w geometryczne wzory. Dobrym rozwiązaniem jest użycie fototapet imitujących zdjęcia miast, fabryk lub nowoczesnych mostów i innych obiektów. W nowoczesnych wnętrzach rezygnujemy z puszystych kolorowych dywanów na rzecz prostych chodników. Również obicia mebli tapicerowanych nie mogą w tym stylu porażać ilością wzorów.

Kanapy i fotele będą obite gładką tkaniną najlepiej przy wykorzystaniu kolorów ziemi. Półki i regały o prostych i klasycznych kształtach wykonane będą ze szkła i metalu, drewna albo gładkich wręcz połyskujących oklein. Stonowane kolory mebli nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Mieszkanie oświetlamy przy pomocy prostych kinkietów lub listew oświetleniowych.

Pamiętajmy, że nowoczesne mieszkanie lubi dodatki ze szkła, metalu i plastiku, proste formy, błyszczące powierzchnie i stonowane kolory.

w projekcie wnętrza

http://www.4budowlani.pl/wykonczenia/inspiracje/2860-pomysl-na-meble-ogrodowe/