Meble w projekcie wyposażenia wnętrza

Firma „Ewa” zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju mebli do domu. Jesteśmy młodą ale prężną firmą działającą na rynku od 2007 roku, na dzień dzisiejszy posiadamy sieć salonów w czterech głównych miastach Polski takich jak: Wrocław, Warszawa, Częstochowa i Katowice.

Wychodząc naprzeciw swoim klientom założyliśmy również stronę internetową gdzie prowadzimy sprzedaż internetową.Meble sprzedawane przez nas są wyrobami renomowanych firm, posiadających ugruntowaną pozycję w branży meblarskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu klientowi najwyższą jakość nabywanego w naszym sklepie wyrobu.

W swojej ofercie posiadamy meble wielu znanych producentów mebli do jadalni, salonu, sypialni i gabinetu - wykonane z litego drewna oraz oklein naturalnych oraz meble wypoczynkowe w skórach naturalnych i tkaninach. Dzięki naszej profesjonalne i miłej obsłudze sprawiamy, że zakupy w naszych salonach meblowych stają się dla państwa przyjemnym i łatwym wyborem a urządzenie domu czy mieszkania nie stanowi większego problemu.

Aranżacja mieszkania

szyny karniszowe metalowe