Wyroby plecionkarskie

zapraszamy

Meble z wikliny w dużej mierze kojarzą nam się ze słomkowymi koszami oraz fotelami bujanymi, jednak nowoczesne wyroby mogą zaskakiwać nas przemyślanym designem i nowoczesną formą. Wiklina cieszy się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że nadaje meblom ponadczasowy styl i długowieczność, niespotykaną w przypadku innych tego typu elementów.

Jeżeli więc mamy wątpliwości czy wprowadzić wiklinę w przestrzeń biura czy raczej zostawić ją w ogrodzie, nie musimy z niczego rezygnować. Oczywiście podstawą jest trafienie na meble z prawdziwej wikliny, ponieważ zwykle w sprzedaży znaleźć można produkty z technorattanu. Jeżeli więc zakupione przez nas produkty kruszą się i łamią, możemy zakładać, że padliśmy ofiarą oszustwa. Ręcznie wyplatane wiklinowe meble odznaczają się ogromną odpornością na codzienną eksploatację, dlatego też o ile nie będziemy samodzielnie tworzyć uszkodzeń mechanicznych, z całą pewnością nie będziemy musieli narzekać na to, że nasz ulubiony fotel stracił swój pierwotny kształt.

Jeżeli więc przymierzamy się do zakupu wiklinowych mebli powinniśmy wybierać tylko zaufanych sprzedawców, którzy oferują atesty higieniczne oraz gwarancję jakości.

Wiklina vs technorattan

nowoczesne lampy sieradz